Міжнародний благодійний фонд «Ми з України!» — український фонд, що спеціалізується на забезпеченні військових засобами захисту, аналітики та тактики, також на допомозі постраждалих під час війни, реабілітації військовослужбовців. Фонд було створено через місяць після початку повномаштабного воєнного вторгнення РФ на територію України. Засновниками є адвокати Олексій Собченко та Євгеній Дудко. Головною метою фонду є надання допомоги Україні та об'єднання активних громадян різних країн для збереження життів та перемоги демократії над авторитаризмом. Фонд бере на себе завдання забезпечення гуманітарної та матеріальної допомоги постраждалим внаслідок конфлікту, а також підтримки проектів, спрямованих на відновлення інфраструктури та соціально-економічного розвитку у зруйнованих районах.
На даний час існує 15 регіональних представництв, задіяно понад 200 волонтерів. Фонд активно займається пошуком та доставкою гуманітарної допомоги з країн Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших країн. Забезпечує гуманітарною допомогою населенні пункти Харківської, Миколаївської, Херсонської, Київської, Чернігівської областей, що були зруйновані і які потребують негайної допомоги. Фонд передав 500 тон гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям та жертвам війни. Організував реабілітацію 1000 дітей.Передав 55 автомобілів Силам оборони України.На постійній основі забезпечує потреби понад 30 військових частин. Також забезпечує потреби Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України. Крім того, фонд отримав ліцензію на імпорт усіх існуючих видів зброї для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил та інших військових формувань.